Home США Чикаго має відносно низький рівень звільнень з роботи

Чикаго має відносно низький рівень звільнень з роботи

by marusia

У середу WalletHub повідомив, що в штатах Великих озер відсоток звільнень відносно низький порівняно з рештою країни.

Вісконсін (10 місце), Мічиган (11 місце), Айова (12 місце), Міннесота (14 місце) та Іллінойс (15 місце) увійшли до ТОП-15 штатів з найнижчими показниками звільнень у країні.

Використовуючи дані Бюро статистики праці США, з’ясувалося, що минулого місяця штат Айова посів 4 місце за кількістю звільнень — 2,1%. Такий же показник був у Вермонті, Вірджинії, Мен, Каліфорнії, Коннектикуті та Пенсільванії. Нижчі показники були лише в Массачусетсі (1,5%), Нью-Джерсі (1,8%), окрузі Колумбія та Нью-Йорку (по 1,9%). Поряд з Нью-Гемпширом, Мічиган і Вісконсін мали 2,2% звільнень минулого місяця. В Іллінойсі та Міннесоті він становив 2,3%. У Кентуккі був найвищий рівень звільнень минулого місяця (3,6%).

Тим не менш, відсоток звільнень минулого року в Айові склав 2,73%, що приблизно відповідає середньому показнику штату. Найнижчий показник у Нью-Йорку (1,8%), а найвищий – на Алясці (4,24%). Міннесота та Іллінойс увійшли до десятки найнижчих показників звільнень минулого року з 2,44% та 2,46% відповідно. Вісконсин мав 2,48%, а Мічиган – 2,49%.

У звіті йдеться, що в масштабах країни кількість вакансій різко зросла, і деякі роботодавці мають проблеми з їх заповненням.

Джошуа Розенблюм, професор і завідувач кафедри економіки Університету штату Айова, зазначив у доповіді, що звільнення та достроковий вихід на пенсію, пов’язані з пандемією, сприяли поточній напруженості на ринку праці. Віддалена робота була фактором, який впливав на рішення співробітників про те, де жити і як працювати, що також призвело до плинності кадрів. За його словами, роботодавці борються за залучення працівників, а підвищення зарплат і премій новим працівникам є однією з причин, чому працівники залишають старі місця.

Розенблюм також сказав, що люди, які залишили ринок праці, можуть триматися подалі, скорочуючи виробництво, але потужний ринок приваблює молодих працівників і створює можливості для збільшення людського капіталу та руху вперед, що приносить користь економіці.

“Деякі працівники, які покинули робочу силу, можуть повернутися, але вони, ймовірно, не зможуть досягти того ж рівня доходу, що був раніше”, – сказав він.

Почесний директор Чиказько-Кентського коледжу права Генрі Перрітт заявив, що заощадження людей, накопичені під час COVID, і високі виплати, пов’язані з COVID, допомогли працівникам залишити ринок праці. Скорочення робочої сили сприяє інфляції заробітної плати та ускладнює роботодавцям надання товарів і послуг. За його словами, продуктивність праці зараз найнижча в історії США.

You may also like

Leave a Comment

@ BestChicago.net, 2018-2022.