Home Технології Студенти Чикаго детально вивчатимуть історію корінних американців

Студенти Чикаго детально вивчатимуть історію корінних американців

by marusia

Уроки американської історії, які викладаються в початкових і середніх школах штату Іллінойс, тепер можуть стати глибшими та розширенішими та дати учням ще більше інформації про корінних американців після того, як законопроект HB1633 пройшов Палатою представників у четвер.

Тепер він піде до сенату Іллінойсу, а потім до губернатора.

«Ви не можете по-справжньому зрозуміти наш штат чи нашу країну, не дізнавшись про досвід і життя корінних американців», — сказав Моріс Вест, член Палати представників штату, який виступив автором законопроекту. — Ми повинні зберегти історію корінних американців в Іллінойсі, і абсолютно необхідно, щоб наші молоді люди чітко усвідомлювали історію, досвід і всі труднощі, з якими вони стикалися протягом багатьох років. Школярі – наступні лідери нашої держави».

«Це виграш для Іллінойсу», — сказав Ендрю Джонсон, виконавчий директор Торгово-промислової палати індіанців штату Іллінойс. «Студенти розширять свої знання про корінних американців, вчителі отримають ресурси, щоб представити наш внесок у розвиток країни як у минулому, так і в сьогоденні, а нинішнє американське індіанське населення буде визнано, а їхні досягнення будуть оцінені».

Професор історії коледжу Рок-Веллі Мартін Квірк каже, що історія корінних американців уже викладається в школах, але не в тому обсязі, в якому вона мала б. Квірк вважає, що важливо бути інклюзивним, коли йдеться про тему історії.

«Історія розвивається і змінюється, і я вважаю, що найголовніше – це те, що ви даєте студентам можливість почути різні інтерпретації всіх без винятку подій та історичних моментів», – сказав він.

You may also like

Leave a Comment

@ BestChicago.net, 2018-2022.