Home Подорожі 11 найкращих місць для одноденних поїздок в Іллінойсі

11 найкращих місць для одноденних поїздок в Іллінойсі

by marusia

Одноденні поїздки найкращі. Вам не обов’язково залишатися в готелі, ви можете встати рано, сісти за кермо, доїхати до місця призначення, добре там провести час і повернутися.

У Квінсі є одна дуже популярна пам’ятка, яку щойно назвали найкращим місцем для одноденної поїздки — це історична пам’ятка Квінсі.

У Квінсі є величний замок з видом на могутню річку Міссісіпі, а сайт onlyinyourstate.com він назвав це найкращим місцем для одноденної поїздки. Вілла Кетрін є головною визначною пам’яткою Квінсі. Завдяки приголомшливим краєвидам, великій кількості місць для весіль і прийомів і дуже цікавій історії цей замок був названий однією з найкращих пам’яток для одноденної поїздки.
Уродженець штату Іллінойс Джордж Мец надихався середземноморською архітектурою і допоміг створити знамениту пам’ятку Квінсі.

Ця чудова будівля, побудована в 1900 році, колись належала вихідцю з Іллінойсу У. Джорджу Метцу. Протягом багатьох років замок змінював власників, і зрештою він перетворився на руїни, перш ніж був врятований у 1970-х роках завдяки своїй історії та чудовому інтер’єру.

Інші одноденні поїздки, які пропонує веб-сайт, включають Aeries Resort & Winery у Графтоні, Aikman Wildlife Adventure в Арколі, Наву та багато інших. Тому, коли ви сидите на дивані і більше не хочете дивитися телевізор, подумайте про те, щоб піти в одне з цих місць на день, щоб відчути щось нове та незвичайне.

You may also like

Leave a Comment

@ BestChicago.net, 2018-2022.