Home Подорожі Пасажирські перевезення комфортними мікроавтобусами у Німеччину

Пасажирські перевезення комфортними мікроавтобусами у Німеччину

by buma888

Поїздки до Європи стали буденністю громадян України. Отримавши безвізовий режим пересування, багато жителів почали їздити на роботу, навчання або з метою туризму. Для будь-яких видів подорожей пропонують автобуси до Німеччини.

Особливості перевезень

Пропонує послуги перевірена українська компанія, яка може організувати перевезення практично з будь-якого обласного центру країни. Процедура здійснюється наступним чином:

  1. Клієнт зв’язується з представником компанії через месенджер або за допомогою телефонного дзвінка, вказує місто відправлення та пункт прибуття, дату відправлення, кількість багажу, наявність домашніх тварин та інші деталі.
  2. Після залагодження всіх деталей бронюється місце на автобусі.
  3. Пасажир готує багаж, усі необхідні документи та приїжджає у призначений час та дату до обраного міста та місця відправлення.
  4. Весь шлях пасажира супроводжує диспетчер, на місці посадки зустрічає водій, допомагає розмістити багаж та зайняти місце у салоні.

Можна замовити перевезення на будь-яку дату, вибравши місто відправлення. Транспортування пасажирів здійснюється комфортабельними мікроавтобусами на вісім місць. У вартість квитка входить перевезення багажу, з собою можна взяти дві-три валізки середніх розмірів із загальною вагою не більше 60 кг.

Допускається перевезення свійських тварин. Маленькі повинні перебувати у спеціальних боксах, великі перевозяться у намордниках та з поводками. Необхідні документи у вигляді довідок про щеплення та обов’язкову наявність вакцинації від сказу.

Переваги

Комфортабельність та безпека поїздки стоять на першому плані. Забезпечуються всі умови для зручної подорожі. Крісла регулюються, щоб було зручно сидіти, в салоні є клімат-контроль, створюючи необхідні умови будь-якої пори року.

Є крісла для дітей, щоб безпечно розмістити навіть найменших пасажирів. Також можна замовити бустери та пледи.

Біля кожного пасажирського крісла є порти USB, щоб зарядити мобільні пристрої.

При поїздці до Німеччини автобус обслуговують два водії, щоб змінювати один одного за кермом та уникати втоми. Це значно підвищує безпеку поїздки. Також у цьому плані важливим фактором буде якісний технічний стан автобусів, їхня ретельна перевірка перед рейсом.

Дорогою є планові та зупинки на вимогу, щоб відвідати заклади громадського харчування чи туалет. Водії добре знають маршрут, витрачають мінімальну кількість часу на подорож.

You may also like

Leave a Comment

@ BestChicago.net, 2018-2022.