Home Новини Чиказький пожежний поширював проституцію

Чиказький пожежний поширював проституцію

by marusia

Чиказького пожежника звинуватили в розповсюдженні проституції зі своєї квартири в Норт-Сайді.

37-річний Брендан Кеннеді-Гасіор був заарештований у п’ятницю після того, як група з боротьби з торгівлею людьми отримала інформацію від відділу внутрішніх справ Пожежної служби Чикаго.

СБУ почала розслідування проти Кеннеді-Гасіора у 2020 році за фактом еротичного масажу в його квартирі за адресою 3217 W. Bryn Mawr Avenue, Unit 401.

У звіті про арешт йдеться, що жертва, 23-річна жінка з Денвера, впізнала Кеннеді-Гасіор як людину, яка наказувала їй брати з чоловіків плату за еротичний масаж, іноді включаючи сексуальні послуги.

Жертві нібито сказали брати 150 доларів за півгодинний сеанс і 200 доларів за годину. Поліція повідомляє, що Кеннеді-Гасіор отримував половину всіх доходів або 50 доларів на клієнта.

За словами потерпілої, вона провела близько 40-50 сеансів. Одного разу їй заплатили 400 доларів за сексуальні послуги, а Кеннеді-Гасіор отримала 200 доларів з виручених коштів.

Поліція повідомляє, що ці сеанси проходили в квартирі підозрюваної, і Кеннеді-Гасіор була там під час проституції.

Слідчі кажуть, що Кеннеді-Гасіор заплатив за рекламу масажу на сайтах для дорослих, таких як Adultlook і Adultsearch. Клієнти-чоловіки подзвонили зловмисниці, щоб домовитися про зустріч.

Кеннеді-Гасіор постане перед судом 30 березня.

You may also like

Leave a Comment

@ BestChicago.net, 2018-2022.