Home Стиль Найздоровіші міста для життя в Іллінойсі

Найздоровіші міста для життя в Іллінойсі

by marusia

Жити в місті, де поживна і здорова їжа представлена на кожному кроці – це щось на межі фантастики, оскільки в більшості американських міст ви легко знайдете McDonald’s або Taco Bell, але не свіжі органічні овочі (для них, як правило, ви потрібно цілеспрямовано йти на фермерський ринок або в хороший супермаркет).

Враховуючи зростання вартості медичних послуг і ліків, а також невтішну статистику щодо захворюваності на цукровий діабет, ожиріння та серцево-судинні захворювання, усім нам варто хоча б намагатися підтримувати своє здоров’я та правильно харчуватися.

Ну, можливо, вирішення цієї проблеми передбачає переїзд у більш здорове місто поблизу?

За даними WalletHub, в Іллінойсі є 2 міста, які увійшли до списку «100 найздоровіших міст Америки для життя у 2022 році». Так, з усього штату всього 2 міста.

Цей список був складений за 4 категоріями: охорона здоров’я, здорове харчування, можливості для занять спортом і наявність зелених насаджень. Автори рейтингу пішли ще далі і зібрали різні показники по містах, починаючи від споживання фруктів і овочів і закінчуючи вартістю візитів до лікаря і кількістю велосипедних/пішохідних маршрутів у кожному місті. Саме це допомогло визначити, які міста Сполучених Штатів є найздоровішими.

Отже, які 2 міста штату Іллінойс увійшли до списку «100 найздоровіших міст Америки для життя у 2022 році»?

Чикаго посів 36 місце в рейтингу, а Аврора розташувалася на 93 місці.

Напевно, ви трохи здивовані, що Чикаго потрапив до списку, але насправді це таке велике місто, що його жителі мають доступ до всіх видів продуктів і різноманітних варіантів харчування в порівнянні з маленькими містами з обмеженим вибором.

До речі, Чикаго також посів 11 місце в категорії «Кількість ресторанів на душу населення, що пропонують здорову їжу».

Чикаго посідає 73 місце за рівнем охорони здоров’я, 17 місце за різноманітністю їжі, 101 місце за спортивними можливостями та 36 місце за кількістю зелених зон на душу населення із загальним балом 54,25. «Аврора» зайняла 49 місце за рівнем охорони здоров’я, 132 місце за різноманітністю їжі, 127 місце за спортивними можливостями та 17 місце за кількістю зелених зон на душу населення із загальним балом 47,48.

Що стосується першого місця в цьому рейтингу, то його посів Сан-Франциско, штат Каліфорнія, із загальним балом 68,54.

You may also like

Leave a Comment

@ BestChicago.net, 2018-2022.